FANDOM


(Utworzył nową stronę „'''Łódź''' - miasto w centralnej Polsce, stolica województwa łódzkiego. W Łodzi znajduje się [[Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teat…”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
'''Łódź''' - miasto w centralnej [[Polska|Polsce]], stolica województwa łódzkiego. W Łodzi znajduje się [[Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi|Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna]]. W tym mieście w [[1889]] roku powstało pierwsze na ziemiach polskich stałe [[kino]].
+
'''Łódź''' - miasto w centralnej [[Polska|Polsce]], stolica województwa łódzkiego. W Łodzi znajduje się [[Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi|Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna]]. W tym mieście w [[1899]] roku powstało pierwsze na ziemiach polskich stałe [[kino]].
 
[[Kategoria:Polska]]
 
[[Kategoria:Polska]]

Aktualna wersja na dzień 21:54, lut 25, 2012

Łódź - miasto w centralnej Polsce, stolica województwa łódzkiego. W Łodzi znajduje się Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. W tym mieście w 1899 roku powstało pierwsze na ziemiach polskich stałe kino.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.