FANDOM


Admirał Gwiezdnej Floty - przełożony Kapitana Bomby i Chorążego Torpedy.


Życie prywatne Edytuj

Ma brata bliźniaka. Kiedy nudzi się w swoim Gabinecie rysuje kutasa. Namiętnie grywa w Kapitana Dupę na komputerze. Ogląda również Kapitana w serialu, najbardziej śmiał się z żartu o jeździe na ręcznym (którego zresztą nie rozumiał). W weekendy lubi łowić ryby, dlatego nowa baza musi być postawiona na Purpurowym Kutaczu - gdzie jest woda. Jest smakoszem C'Qrwogron. Wykazuje się niezrozumiałym dla Kurvinoxów poczuciem humoru, kiedy grozi Kapitanowi Bombie zrobieniem trzeciej dziury w dupie w razie niepowodzenia misji uwolnienia Księżniczki Gwiezdnej Republiki.

Służba Edytuj

Został kiedyś porwany i był przetrzymywany przez krościastego Kosmitę na planecie Q/Ta-Z2. Odmówił zwolnienia Janusza i Sebka ze służby po śmierci Kapitana Bomby. Zamiast tego, włożył sobie ich podania w dupę.

Porwanie Edytuj

W trzeciej części serii "Barbarian" zostaje podstępem porwany (na podstawie fałszywych planów dzidy laserowej inżynierowie skonstruowali teleportyzer) na Planetę Wojny razem z konstruktorami "dzidy". Admirał wykazuje się wielkimi umiejętnościami walki wręcz, zabierając halabardę jednemu ze strażników i upierdalając nią Skurwiwija od środka (po połknięciu) a następnie wyłażąc mu z dupy. Przechodząc przez jego układ trawienny traci ubranie. Okazuje się, że mimo pozornie nieatrakcyjnej postury w mundurze jego sylwetka jest mocno umięśniona. Otrzymuje, ku dezaprobacie Sułtana Kosmitów, wielką owację od zgromadzonych na arenie kosmitów. Wygrywa kolejne pojedynki, z coraz silniejszymi przeciwnikami zyskując pseudonim Barbarian (on sam siebie nazywa Borubar od Artura Boruca) i stając się ulubieńcem publiczności, kolejnymi zwycięstwami chce sobie zapewnić wolność.

Śmierć Edytuj

W końcu ma stoczyć pojedynek z najsilniejszym gladiatorem kosmitów, okazuje się że jest nim Sułtan. Otruty w celi przez dźgniecie bronią Sułtana Kosmitów pod serce ma umrzeć 12 godzin później czyli w czasie pojedynku z Sułtanem Kosmitów. Kiedy dochodzi do walki Generał prawie zabija Sułtana Kosmitów, lecz okazuje się że ma on zaszyty Esperal który przyśpiesza działanie trucizny. Umiera wypowiadając słowa: " Gwiezdna Floto wybacz".

Po jego śmierci na stanowisko Admirała ubiegali się:

Nowym Admirałem został podrobiony Generał Lufa.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.