FANDOM


(Nowa strona)
 
 
Linia 26: Linia 26:
 
|sequel = [[Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów]]}}
 
|sequel = [[Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów]]}}
   
'''Koszmar z ulicy Wiązów III: Wojownicy snów''' – amerykański horror w reżyserii [[Chuck Russell|Chucka Russella]]. Trzeci film z serii filmów o Freddym Kruegerze. Swoją premierę miał 27 lutego [[1987]].
+
'''Koszmar z ulicy Wiązów III: Wojownicy snów''' – amerykański horror w reżyserii [[Chuck Russell|Chucka Russella]]. Trzeci film z serii ''[[Koszmar z ulicy Wiązów (seria)|Koszmar z ulicy Wiązów]]''. Swoją premierę miał 27 lutego [[1987]].
 
==Obsada==
 
==Obsada==
 
* [[Heather Langenkamp]] – Nancy Thompson
 
* [[Heather Langenkamp]] – Nancy Thompson

Aktualna wersja na dzień 15:49, wrz 3, 2017

Koszmar z ulicy Wiązów III: Wojownicy snów – amerykański horror w reżyserii Chucka Russella. Trzeci film z serii Koszmar z ulicy Wiązów. Swoją premierę miał 27 lutego 1987.

ObsadaEdytuj

FabułaEdytuj

Kristen Parker miewa nocne koszmary. Widuje w nich poparzonego mężczyznę w czarno-czerwonym swetrze. Po kolejnej próbie samobójczej, jej mama wysyła ją do instytutu psychiatrycznego. Przebywając w nim dziewczyna poznaje inne osoby dręczone przez Freddy'ego. Ich terapeutką jest Nancy Thompson, która wiele lat temu przechodziła to samo co nastolatkowie. Wspólnie stawiają czoła Kruegerowi.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.