FANDOM


m
 
Linia 1: Linia 1:
Postać fikcyjna. Był narzeczonym Celiny. Po raz pierwszy pojawił się w 15 odcinku. Był łącznikiem Komendanta Głównego. Zaprzyjaźnił się z Tadeuszem vel Von Reladkym. Gdy Celina nie przyjęła zaręczyn Krzysztofa, ten chciał zabić Michała. Został aresztowany podczas sparingu z Tadeuszem vel Von Reladkym wraz z nim i mężczyzną, którego Tadeusz podał za Komendanta Głównego. Zginął w 37 odcinku na rękach Tadeusza.
+
'''Krzysztof''' — postać fikcyjna. Był narzeczonym Celiny. Po raz pierwszy pojawił się w 15 odcinku serialu ''[[Czas honoru]]''. Był łącznikiem Komendanta Głównego. Zaprzyjaźnił się z Tadeuszem vel Von Reladkym. Gdy Celina nie przyjęła zaręczyn Krzysztofa, ten chciał zabić Michała. Został aresztowany podczas sparingu z Tadeuszem vel Von Reladkym wraz z nim i mężczyzną, którego Tadeusz podał za Komendanta Głównego. Zginął w 37 odcinku na rękach Tadeusza.
  +
[[Kategoria:Postacie z serialu Czas honoru]]

Aktualna wersja na dzień 18:34, paź 25, 2015

Krzysztof — postać fikcyjna. Był narzeczonym Celiny. Po raz pierwszy pojawił się w 15 odcinku serialu Czas honoru. Był łącznikiem Komendanta Głównego. Zaprzyjaźnił się z Tadeuszem vel Von Reladkym. Gdy Celina nie przyjęła zaręczyn Krzysztofa, ten chciał zabić Michała. Został aresztowany podczas sparingu z Tadeuszem vel Von Reladkym wraz z nim i mężczyzną, którego Tadeusz podał za Komendanta Głównego. Zginął w 37 odcinku na rękach Tadeusza.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.