FANDOM


m
 
Linia 1: Linia 1:
'''Orzeł 1''' - statek kosmiczny występujący w serialu ''[[Kapitan Bomba]]''. Ma kształt szarego samolotu z dużym białym napisem ''Orzeł 1'' na bokach. Przy starcie i lądowaniu wywołuje spore wibracje. Jest wyposażony w karabiny maszynowe na skrzydłach. W przeszłości należał do [[Generał Lufa|Generała Lufy]]. W odcinku ''Święto Dupy cz. 3'' statek został odnaleziony przez [[Tytus Bomba|Kapitana Bombę]]. Od tego czasu Bomba używał go stale aż do odcinka ''Czas Wyborów cz. 3''. Wtedy statek przeszedł na własność gabinety admirała Gwiezdnej Floty.
+
'''Orzeł 1''' statek kosmiczny występujący w serialu ''[[Kapitan Bomba]]''. Ma kształt szarego samolotu z dużym białym napisem ''Orzeł 1'' na bokach. Przy starcie i lądowaniu wywołuje spore wibracje. Jest wyposażony w karabiny maszynowe na skrzydłach. W przeszłości należał do [[Generał Lufa|Generała Lufy]]. W odcinku ''Święto Dupy cz. 3'' statek został odnaleziony przez [[Tytus Bomba|Kapitana Bombę]]. Od tego czasu Bomba używał go stale aż do odcinka ''Czas Wyborów cz. 3''. Wtedy statek przeszedł na własność gabinety admirała Gwiezdnej Floty.
   
 
W oryginalnej wymowie nazwa ''Orzeł'' odmienia się: ''Orzeła'', ''Orzełem''.
 
W oryginalnej wymowie nazwa ''Orzeł'' odmienia się: ''Orzeła'', ''Orzełem''.

Aktualna wersja na dzień 19:50, cze 24, 2015

Orzeł 1 — statek kosmiczny występujący w serialu Kapitan Bomba. Ma kształt szarego samolotu z dużym białym napisem Orzeł 1 na bokach. Przy starcie i lądowaniu wywołuje spore wibracje. Jest wyposażony w karabiny maszynowe na skrzydłach. W przeszłości należał do Generała Lufy. W odcinku Święto Dupy cz. 3 statek został odnaleziony przez Kapitana Bombę. Od tego czasu Bomba używał go stale aż do odcinka Czas Wyborów cz. 3. Wtedy statek przeszedł na własność gabinety admirała Gwiezdnej Floty.

W oryginalnej wymowie nazwa Orzeł odmienia się: Orzeła, Orzełem.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.