FANDOM


Quinn Fuller
Rodzina Wyatt Fuller (dziecko)
Odtwórca Rena Sofer
(2013-)

Quinn Fuller – fikcyjna postać z opery mydlanej Moda na sukces. W rolę Quinn wciela się Rena Sofer.

Charakterystyka[1] Edytuj

Tajemnicza przeszłość (2013-) Edytuj

Quinn jest projektantką biżuterii. Prowadzi własną firmę. Samotnie wychowuje syna, Wyatta. Mężczyzna poznaje Hope Logan, która zauważa na szyi Wyatta wisiorek. Jest on identyczny jak ten, który nosi Bill Spencer i jego syn, Liam. Gdy Hope zaczyna wypytywać Quinn o Billa, kobieta zaprzecza, iż zna Spencera. Oświadcza też, że nigdy nie wykonała dla Billa wisiorka. Quinn przekonuje syna, że Hope nie jest dla niego odpowiednią dziewczyną. Hope i Wyatt decydują się zaaranżować spotkanie Quinn i Billa. Okazuje się, że oboje mieli w przeszłości romans, a Quinn wykonała dla Spencera wisiorek. Gdy kobieta zaszła w ciążę, Bill kazał jej dokonać aborcji i wyjechał. Ona jednak urodziła ich dziecko - Wyatta.

Związki Quinn Edytuj

  • Quinn miała romans z Billem Spencerem, przed rozpoczęciem akcji serialu. Mają razem syna, Wyatta.

Przypisy Edytuj

  1. Quinn Fuller
Ta strona została zaimportowana z PrePedii. Pierwotnie hasło znajdowało się na Wikipedii. Artykuł na PrePedii był umieszczony pod nazwą Quinn Fuller. Lista autorów jest dostępna w historii edycji.

Artykuł został zaimportowany 3 kwietnia 2014. Należy zwrócić uwagę, że edycje sprzed daty importu nie zostały dokonane przez użytkowników Filmopedii, a przez użytkowników Wikipedii lub PrePedii. W związku z tym konta, do których prowadzą linki w historii, niekoniecznie należą do rzeczywistych autorów.

Tekst z PrePedii - podobnie jak treści z Filmopedii - jest udostępniony na licencji CC-BY-SA 3.0.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.