FANDOM


(sąsiad dwukrotnie rozmawiał z Adasiem wieczorem)
Linia 1: Linia 1:
'''Sąsiad''' - drugoplanowy, nieznany z imienia bohater filmu ''[[Dzień świra]]'' grany przez [[Andrzej Grabowski|Andrzeja Grabowskiego]]. Pojawia się w filmie kilkakrotnie. Najpierw rozgłasza sensacyjne wieści na temat szkodliwości wietnamskich skarpetek. Później [[Adaś Miauczyński]] spotyka go na plaży, próbując z nim nawiązać rozmowę. Sąsiad pojawia się także w końcowej części filmu, kiedy prowadzi z Adasiem luźną rozmowę, tak naprawdę o niczym.
+
'''Sąsiad''' - drugoplanowy, nieznany z imienia bohater filmu ''[[Dzień świra]]'' grany przez [[Andrzej Grabowski|Andrzeja Grabowskiego]]. Pojawia się w filmie kilkakrotnie. Najpierw rozgłasza sensacyjne wieści na temat szkodliwości wietnamskich skarpetek. Później [[Adaś Miauczyński]] spotyka go na plaży, próbując z nim nawiązać rozmowę. Sąsiad pojawia się także w końcowej części filmu (dwa razy), kiedy prowadzi z Adasiem luźne rozmowy, tak naprawdę o niczym.
   
 
[[Kategoria:Bohaterowie]]
 
[[Kategoria:Bohaterowie]]

Wersja z 08:53, lut 26, 2012

Sąsiad - drugoplanowy, nieznany z imienia bohater filmu Dzień świra grany przez Andrzeja Grabowskiego. Pojawia się w filmie kilkakrotnie. Najpierw rozgłasza sensacyjne wieści na temat szkodliwości wietnamskich skarpetek. Później Adaś Miauczyński spotyka go na plaży, próbując z nim nawiązać rozmowę. Sąsiad pojawia się także w końcowej części filmu (dwa razy), kiedy prowadzi z Adasiem luźne rozmowy, tak naprawdę o niczym.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.