FANDOM


m (Robot automatycznie zastąpił tekst (-r. + roku, -_roku + roku))
m (Robot poprawia literówki)
Linia 1: Linia 1:
 
{{dopracowac|dodać infobox, poprawić literówki}}
 
{{dopracowac|dodać infobox, poprawić literówki}}
'''Step Up 3D''' - Film produkcji USA z 2010 roku w reżyserii Jona Chu, jest to kontynuacja filmów: [[Step Up - Taniec zmysłów]] i [[Step Up 2]]
+
'''Step Up 3D''' - film produkcji USA z 2010 roku w reżyserii Jona Chu, jest to kontynuacja filmów: [[Step Up - Taniec zmysłów]] i [[Step Up 2]]
   
 
==Opis==
 
==Opis==

Wersja z 10:32, sie 25, 2012

Styl do poprawy
Ten artykuł wymaga dopracowania zgodnie z regulaminem i zaleceniami edycyjnymi.

Należy poprawić w nim: dodać infobox, poprawić literówki

Step Up 3D - film produkcji USA z 2010 roku w reżyserii Jona Chu, jest to kontynuacja filmów: Step Up - Taniec zmysłów i Step Up 2

Opis

Głównym bohaterem jest Luke, który kameruje Nowojorskich tancerzy, którzy dzięki tańcowi coś osiągneli, gdzie Luke nazywa ich dziećmi BoomBoxa.

Do Nowego Jorku przyjeżdzają Moose i Camille, którzy idą na inżynerie, gdzie Moose, który wciąż chce tańczyć, pokazuje swoje moźliwości w parku, gdzie Moosa zauważa Luke, gdzie zabiera go do swojego domu, w którym mieszka też jego grupa taneczna House of Pirates, którzy walczą w konkursie tanecznym, gdzie muszą zapłacić 1,000,000$ podatku, albo stracą dom. Moose się do nich przyłącza, gdzie gdy podczas pierwszej bitwy tanecznej zauważa konkurentów House of Samurai, pierwszą bitwę wygrywają House of Pirates.

Tymczasem do domu House of Pirates przychodzi Natalie, Luke zakochuje się w Natalie, gdzie pokazuje jej swoje filmy, także pokazuje miasto. Tymczasem Moose skupia się na tańcu, gdzie zaniedbywuje Camille, gdzie chce się umówić z koleżanką na Halloween, Moose przeprasza Camille.

Trwa Druga Bitwa Taneczna, w której do finału przechodzą House of Pirates i House of Samurai, tymczasem do Piratów dociera informacja że ktoś sprzedał ich taniec Samurajom, okazuje się że to zrobił brat Natalie, który został wyrzucony przez Luka, okazuje się że to intryga.

Luke prosi Moosa aby odszukał Natalie. Gdzie znajdują ją na przyjęciu, gdzie Luke dowiaduje się o Natalie, każe aby Natalie odeszła od niego. Tymczasem Camille nie chce też przyjażnić z Moosem. Najgorsze okazuje się też że zamknięto dom House of Pirates, gdzie tancerze odchodzą od Luka.

Tymczasem Moose spotyka Camille, gdzie przepraszają się, gdzie też tańczą swoją pierwszą piosenkę, gdzie Camille mówi Moosowi że jest świetny. Tymczasem Moose zbiera ekipę, gdzie spotyka Luka, który pracuje w restauracji, gdzie gdy Luke widzi ekipę zrywa pracę, Moose też wybrał im tymczasowy dom, do House of Pirates też przyłączają się nowi, w tym Camille a także przyjaciele Moosa i Camille z poprzedniej szkoły tanecznej, gdzie do nich przychodzi ich przyjaciel, który informuje że mogą wrócić do ich domu, pod jednym warunkiem żeby przegrali, House of Pirates się na to nie zgadzają.

Trwa Wielki Finał Bitwy Tanecznej, okazuje się że House of Samurai przygotowało najlepszy występ, przyszła też Camille, która pomaga House of Pirates, gdzie przeprasza Luka, za to że kłamała, gdzie wygrywa House of Pirates, którzy wygrywają 1,000,000$.

Tymczasem Luke dostaje propozycje nauki w szkole filmowej w Kalifornii, Moose i Camille są parą, gdzie Moose rozmawia z rektorem, gdzie prosi aby były lekcje Inżynerii i Tańca, rektor szkoły się zgadza. Gdzie na końcu Luke i Natalie się żegnają, gdzie dają prezent Moosowi, okazuje się że to są buty, które Moose marzył, gdzie zaczyna tańczyć.

Ciekawostki

  • Film został nakręcony w Nowym Jorku
  • Moose, grany przez Adama G. Sevani wystąpił też w Step Up 2, a Camille grana przez Alyson Stoner wystąpiła w Step Up - Taniec Zmysłów gdzie jest siostrą bohatera pierwszej części.

Obsada

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.