FANDOM


Ważne
Jeśli można proszę pisać jakieś informacje o sobie. Będę wiedział, czy stosować formę na Ty czy też na Pan/Pani/Państwo.
Na wpisy bez podpisu nie odpowiadam.
Jeśli to pilne proszę pisać pogrubioną czcionką ('''Tekst''').
Nowe wpisy należy dodawać po kliknięciu w + (u góry przy edytuj).
WSZELKIE WPISY Z RAŻĄCYMI BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI, GRAMATYCZNYMI, STYLISTYCZNYMI ITD. BĘDĄ ALBO USUWANO ALBO POPRAWIANE.

WitamyEdytuj

Serdecznie witamy w Filmopedia! Dziękujemy za to, że poprawiłeś stronę Dzień świra.

Jeśli potrzebujesz pomocy, a brak jest tutaj lokalnych administratorów możesz odwiedzić forum dyskusyjne centralnej wiki społeczności Sarah Manley@fandom (forum pomocy | blog)

Witam Edytuj

O tej Box Ofiice Wiki jeszcze pomyślę, być może zamiast procedury łączenia wiki lepiej byłoby po prostu skopiować - z podaniem źródła - co lepsze hasła.

A teraz z innej beczki: na swojej stronie użytkownika napisałeś, że przydałby się artykuł Shrek (film). Informuję, że takie hasło jest już w formie stuba pod nazwą Shrek. ObywatelOdbiór! 11:30, sie 28, 2011 (UTC)

Daty dzienne Edytuj

Usunąłem artykuł o 29 sierpnia, ponieważ zgodnie z regulaminem nie piszemy artykułów o datach dziennych. Można natomiast pisać daty roczne (np. 2002). ObywatelOdbiór! 08:36, wrz 1, 2011 (UTC)

Kilka spraw Edytuj

Na początek - możesz się zwracać ze mną na "Ty".

Pierwsza sprawa. Wspomniałeś na swoim profilu, że chcesz opisać film Shrek. On jest opisany, tylko najlepiej, żeby artykuł Shrek był stroną ujednoznaczniającą. I wtedy będzie podział - Shrek (film), Shrek (postać) i Shrek (seria). Tak poza tym to jestem administratorem Filmopedii i staram się pisać artykuły, wprawdzie to stuby, ale staram się opisać najważniejsze seriale, filmy, reżyserów, aktorów, a później to nieco rozbudować. Myślę, że na początek będę musiał napisać około 50-80 artykułów. Na szczęście nie mam słomianego zapału. Teraz opisuję seriale, a ty nadal planujesz opisywać filmy? Jeżeli chcesz coś przedyskutować lub potrzebowałbyś pomocy - napisz.

Napisałem niedawno do Obywatela w sprawie utworzenia nowych infoboxów. Pozdrawiam. Orthanc107 21:46, lut 25, 2012 (UTC)

Robot Obywatela Edytuj

Czy mógłbyś zajrzeć tutaj i zabrać głos? ObywatelOdbiór! 13:10, sie 24, 2012 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.