FANDOM


WitamyEdytuj

Serdecznie witamy w Filmopedia! Dziękujemy za to, że poprawiłeś stronę Auta.

Jeśli potrzebujesz pomocy, a brak jest tutaj lokalnych administratorów możesz odwiedzić forum dyskusyjne centralnej wiki społeczności Sannse@fandom (forum pomocy | blog)

Witam Edytuj

Też tak uważam :) Miło mi, że zamierzasz dołączyć. ObywatelOdbiór! 17:59, mar 13, 2011 (UTC)

  • Artykuł nawet spoko, ale miał dwa błędy natury technicznej. Po pierwsze, aby dodać infobox nie wkleja się całego kodu, wystarczy zrobić tak jak napisano tutaj. Po drugie, zapomniałeś dodać odpowiednie kategorie. Już to poprawiłem. ObywatelOdbiór! 18:12, mar 13, 2011 (UTC)

Propozycje tematów Edytuj

Jeśli chcesz to możesz coś takiego zrobić. Skróty to żaden problem, wystarczy zwykłe przekierowanie (np. na stronie FP:PT wkleić #REDIRECT[[Filmopedia:Propozycje tematów]]) ObywatelOdbiór! 18:26, mar 13, 2011 (UTC)

Administrator Edytuj

Dobrze, przyznałem Ci uprawnienia administratora. Co prawda póki co Twój wkład nie jest zbyt duży, ale ponieważ nie dokonywałeś żadnych kontrowersyjnych edycji, a ruch na stronie jest dość mały mogę dać Ci przyciski. Przyda się lepszy nadzór nad stroną. ObywatelOdbiór! 10:47, sty 30, 2012 (UTC)

Re: Raport Edytuj

Fajnie, że ostatnio więcej edytujesz. Nie musisz mi jednak składać raportów, nie jestem Twoim szefem ;-) Jeśli zaś chodzi o mnie to "nieobecność" jest kiepskim określeniem. Prędzej "nieaktywność". Ostatnio nie edytuję tutaj za bardzo, bo zajmuję się Bezsensopedią, ponadto mam też realne życie ;-) Ale w miarę często staram się doglądać projekt, żeby w razie co anulować szkodliwe edycje lub coś poprawić. ObywatelOdbiór! 15:37, lut 19, 2012 (UTC)

Jak będę miał czas to spróbuję zrobić szablon osoba infobox, który będzie można wstawić do wszystkich artykułów o twórcach (aktorzy, reżyserzy, operatorzy itd.) Takie coś faktycznie się przyda. Stacji telewizyjnych na razie nie opisaliśmy żadnych, więc infobox na razie jest chyba zbędny. Tym bardziej, że nie bardzo mam pomysł, jakie rubryki tam umieścić. Jak chcesz to się tym zajmij. Jeśli zaś chodzi o teleturnieje, to moim zdaniem w ogóle nie powinniśmy ich opisywać. Jesteśmy encyklopedią o filmach i serialach, a teleturniej z nimi tylko tyle wspólnego, że leci w telewizji. ObywatelOdbiór! 07:55, lut 26, 2012 (UTC)

Re:Kilka spraw Edytuj

Zazwyczaj będę opisywać filmy, bo na tym się najlepiej znam - z serialu to już tylko Kiepskich oglądam :D. Nie gwarantuje, że będę tutaj regularnie edytował, ale w wolnym czasie znajdę chwilę, by coś wpisać. W przypadku Shreka zrobiłem ujednolicenie. Pod względem technicznym nie będę miał problemów, bo już długo przebywam na wikiach i kwestie edycyjne znam. Kinrepok 08:36, lut 26, 2012 (UTC)

Infokoksy Edytuj

Już wczoraj utworzyłem {{InfoboxOsoba}}. Był tam już co prawda jakiś utworzony przez Ciebie szablon o postaciach serialowych, ale był on nieużywany, więc pozwoliłem sobie nadpisać. Infobox o stacjach zrobiłeś Ty, a o teleturniejach - jak już mówiłem - jest zbędny. Tak więc wszystkie zgłoszone przez Ciebie propozycje są już rozpatrzone :) Planuję jeszcze tylko zrobić infoboksy dotyczące postaci fikcyjnych. ObywatelOdbiór! 09:21, lut 28, 2012 (UTC)

Robot Obywatela Edytuj

Czy mógłbyś zajrzeć tutaj i zabrać głos? ObywatelOdbiór! 13:11, sie 24, 2012 (UTC)

Re: Powrót Edytuj

Racja, ostatnio siedziałem niemal wyłącznie na Bezsensopedii i trochę zapuściłem tą stronę... Chyba wrócę do bardziej regularnego edytowania, bo muszę trochę odpocząć od Bezsensopedii. Akurat w tym tygodniu mogę mieć mało czasu, ale w najbliższym czasie spróbuję wsiąść się tutaj do roboty. ObywatelOdbiór! 11:13, sty 20, 2013 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.